O nás

O nás

Vitajte v SK Clinic

na mieste krásy, elegancie, jemnosti a profesionálnej starostlivosti o Vašu krásu

Vychádzajúc z pôvodnej značky TV Clinic, ktorá bola založená so vznešeným cieľom poskytovať špičkové služby v estetickej medicíne, sme sa transformovali a premenovali na SK Clinic. Táto zmena odzrkadľuje našu ambíciu vytvoriť modernú identitu, ktorá sa prejavuje v každej službe, ktorú Vám ponúkame. Nová značka – SK Clinic zdôrazňuje neochvejnú oddanosť poskytovať bezkonkurenčnú starostlivosť v súlade s aktuálnymi trendmi a technológiami v oblasti estetickej medicíny.

V srdci SK Clinic je MUDr. Zlata Dančová, špecialistka v odbore gynekológie a estetickej medicíny s viac ako 30-ročnou praxou. Okrem jej odborných znalostí v gynekológii prejavuje MUDr. Dančová hlbokú vášeň pre krásu, estetickú medicínu a anti-aging liečbu. Jej cesta v estetickej medicíne začala pred viac ako desaťročím, poháňaná túžbou objavovať a poskytovať špičkové služby v tejto oblasti. Vďaka jej sústavnému vzdelávaniu a účasti na mnohých medzinárodných konferenciách a školeniach po celej Európe a v USA, získala MUDr. Dančová bohaté vedomosti a praktické zručností v oblasti moderných technológií a liečebných postupov v estetickej medicíne.

O nás

Vzdelávacie aktivity MUDr. Zlaty Dančovej zahŕňajú jej prestížnu účasť na svetových kongresoch, ako sú IMCAS, Allergan Medical Institute, Lips & Biz the most exclusive conference, Expert Workshop Teosyal a mnohé ďalšie. Jej neustály záujem zlepšovať sa a nadobúdať nové vedomosti, je hnacím motorom pre SK Clinic, ktorá si kladie za cieľ byť lídrom v estetickej medicíne.

Tím v SK Clinic zdieľa víziu poskytovať svojim klientom individuálnu starostlivosť s najvyššou kvalitou. Vyniká nielen odbornosťou, ale aj priateľským a empatickým prístupom. Náš cieľ je jednoduchý – poskytovať kvalitu a vysokú odbornosť v SK Clinic.

So zásobou najnovších overených produktov a technológií sme pripravení poskytovať škálu liečebných postupov, ktoré zdôrazňujú vašu prirodzenú krásu a podporujú zdravie a obnovu pokožky. Naše komplexné služby, moderný prístup a skúsená expertíza MUDr. Dančovej vám zaručujú, že budete nadmieru spokojní.

Začnite svoju cestu k dokonalej spokojnosti práve v SK Clinic.

Značky, ktoré milujeme

O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás
O nás

Misia, vízia a hodnoty

Naša misia

Naším poslaním v SK Clinic je poskytovať jedinečné estetické procedúry, založené na profesionálnych znalostiach, hlbokom porozumení individuálnych potrieb a využívaní najmodernejších technológií. Prostredníctvom kombinácie špičkových medicínskych postupov a individuálneho prístupu sa snažíme posilniť prirodzenú krásu a podporiť sebadôveru v príjemnom a na klienta zameranom prostredí.

Naša vízia

Predstavujeme si SK Clinic ako vrchol excelentnosti v oblasti estetickej medicíny. Naším cieľom je udržiavať štandard starostlivosti, ktorý odzrkadľuje najvyššiu úroveň profesionalizmu, etického konania a pokročilých liečebných riešení. Neustále sa snažíme inovovať v dynamickom svete estetickej medicíny. Vytvárame prostredie, kde naši klienti pod vedením špecializovaných odborníkov môžu dosiahnuť svoje túžby v oblasti starostlivosti o pleť.

Lekárska expertíza

Naša klinika stojí na pilieroch moderných  terapeutických postupov a najnovších technológiách v estetickej medicíne. Vedie ju MUDr. Zlata Dančová a podporuje ju tím špičkových zdravotných sestier. Tento skúsený tím profesionálov disponuje širokým spektrom vedomostí a zručností, potrebných na poskytovanie našich služieb. Sme presvedčení, že spojenie lekárskej precíznosti s odbornosťou nášho tímu, nám umožňuje dosahovať optimálne výsledky a zabezpečovať najvyšší štandard starostlivosti pre našich klientov.

Inovácie

Neustále sledujeme najnovšie pokroky a trendy v oblasti estetickej medicíny, produktov a technológií. Pravidelne investujeme do najmodernejších prístrojov a poskytujeme vzdelávanie našim zamestnancom na seminároch a konferenciách, aby sme si udržali vedúcu pozíciu pri poskytovaní najkvalitnejších služieb pre našich klientov.

Integrita

Uprednostňujeme úprimný, transparentný a nekomerčný prístup. V SK Clinic nejde o predaj, ale o poskytovanie jemných a účinných ošetrení, ktoré zdôrazňujú prirodzenú krásu a dosahujú požadované výsledky v  príjemnom prostredí.

Starostlivosť na mieru

Každý klient prichádza do našej kliniky s individuálnymi požiadavkami. Uvedomujeme si to a preto poskytujeme osobné konzultácie a liečebné postupy, čím zabezpečujeme, že každý klient dostane starostlivosť, ktorá plne zodpovedá jeho konkrétnym požiadavkám.
Návrat hore