Poškodenie pokožky slnkom – je možné to zvrátiť?

Slnečné lúče, hoci sú nevyhnutné pre život, môžu byť často tichým škodcom našej pokožky. Dlhodobé slnenie, najmä bez ochrany s SPF krémom, môže viesť k pigmentovým škvrnám, predčasnému starnutiu a nerovnomernej textúre pleti. S postupom času tieto nedokonalosti môžu narúšať aj naše sebavedomie, čo v nás evokuje túžbu po krásnej a žiarivej pleti. Ale je poškodenie pokožky slnkom skutočne nezvratné?

S pokrokmi v estetickej medicíne a novými prístrojovými ošetreniami už vieme byť optimistický.

Predstavujeme SK Clinic, vrchol starostlivosti o pokožku na Slovensku. SK Clinic ,pod vedením uznávanej MUDr. Zlaty Dančovej, bola vždy na čele pokroku v estetickej medicíne a ponúkala možnosti liečby, ktoré spájali inovácie s účinnosťou. Niet divu, že SK Clinic je považovaná za prvú kliniku na Slovensku, ktorá predstavila liečbu Sciton BBL & MOXI, ako revolučný prístup k riešeniu poškodenia pokožky slnkom.

Zbierajúc informácie z oficiálnej stránky Sciton, BBL (Broad Band Light) je objavom v liečbe poškodenia pleti. Využíva najvýkonnejšie cielené Intense Pulsed Light (IPL) na svete, na liečbu množstva problémov pokožky, ako je nerovnomerná textúra, pigmentové škvrny, cievky a strata pružnosti. BBL ide za problémami na povrchu, cieli na pokožku na molekulárnej úrovni, obnovuje jej gény a vracia ich do mladistvejšieho stavu.

Obnova štruktúry pokožky je jedným z hlavných prínosov liečby Sciton BBL & MOXI. Podporou produkcie nového kolagénu táto liečba jemne redukuje vzhľad jaziev, jemných vrások a ďalších textúrnych nedokonalostí, odhaľujúc pružnú a zdravú pokožku. Pre tých, ktorí trpia problémami s pigmentáciou, buď v dôsledku dlhodobej expozície na slnku alebo iných faktorov, cielená svetelná terapia tieto znaky znižuje, čo vedie k rovnomernejšiemu a jasnejšiemu tónu pleti.

Ale výsledky liečby BBL & MOXI presahujú fyzické hranice. Klienti často hlásia nárast sebavedomia po liečbe. Je nespornou radosťou vidieť vlastný obraz v zrkadle a spoznať pokožku z mladších čias. Pri takom rozšírenom probléme, ako je poškodenie pokožky slnkom, je možnosť obnoviť prirodzenú krásu pokožky BBL/MOXI procedúrou, ničím iným ako kúzlom.

Podľa slov MUDr. Zlaty Dančovej: „Naša pokožka nesie príbehy, spomienky na slnečné plážové dni, na život žitý naplno. Ale nemala by niesť dlhodobé dôsledky poškodenia slnkom. S ošetrením, ako Sciton BBL & MOXI nielenže upravujeme pokožku, ale aj obnovujeme našu krásu a vyššie sebavedomie.”

Pre tých, ktorí cítili ťažobu poškodenej pokožky slnkom, nádej na obnovu je na dosah ruky v SK Clinic. S modernými postupmi je žiarivá a krásna pleť realitou.

Návrat hore