Termolifting – Exilis® Elite

Termolifting - Exilis® Elite

Pred a po

Túžite po vypnutej pokožke a odstránení vrások bez použitia ihiel? Potom je toto ošetrenie určené práve pre Vás. Každý rok je prístroj BTL Protége ocenený ako najlepší prístroj na medicínskom kongrese v oblasti estetiky. Využíva technológiu monopolárnej rádiofrekvencie a vysokofrekvenčného ultrazvuku, ktorá vytvára v pokožke nový kolagén, pleť sa vypína a jemne nadvihuje, vyhladzujú sa vrásky a obnovujú sa kontúry tváre. Na rozdiel od laserov je táto procedúra vhodná pre všetky typy pleti. Kvalita Vašej pleti naberie nový rozmer.

Pre koho je zákrok určený?

Ošetrenie je pre klientov všetkých vekových kategórií, ktorým sa ukazujú známky starnutia, alebo ktorí chcú vylepšiť svoje problémové oblasti – odstránenie a vyhladenie tvárových vrások, vrások krku a dekoltu, zvýraznenie kontúr tváre ,či zlepšenie kvality a spevnenie pokožky.

Priebeh zákroku

Pred ošetrením pleť odlíčime a nanesieme rovnomernú vrstvu ultrazvukového gélu. Termoliftingovou hlavicou prechádzame postupne po celej ošetrovanej oblasti. Pomocou sofistikovanej pevnej koncovky hlavice dochádza k rovnomernému zahrievaniu vnútornej vrstvy pokožky, čo vedie k okamžitému napínaniu kože. Hlavica dodáva kontrolované množstvo rádiofrekvenčnej energie a zahrieva veľké množstvá kolagénu v hlbších vrstvách kože a jej podkožných vlákien. Vonkajšia vrstva kože je ochladzovaná pomocou kryochladenia.

Po ošetrení

  • V ošetrovanej oblasti môžete zaznamenať mierne začervenanie. To zvyčajne zmizne počas niekoľkých minút. Môžete ihneď obnoviť Vašu normálnu osobnú, či pracovnú činnosť.
  • Po ošetrení aplikujeme sérum a krém.
  • Dĺžka procedúry je 40 -60 min.

Koľko procedúr je potrebných?

Po posúdení stavu pokožky vám lekár doporučí počet ošetrení.

Vo väčšine prípadov je potrebných 4-8 ošetrení v intervale 10-14 dní, pričom efekt v rámci kúry vydrží rok. Častejšie opakovanie nemá význam, keďže po každom ošetrení sa v pokožke začne zvýšená tvorba kolagénu, ktorá pretrváva minimálne 20 dní.

Viditeľné zlepšenie pevnosti kože sa objavuje postupne – po 2 až 6 mesiacoch po procedúre.

Kontraindikácie

  • Rádiofrekvenčný lifting nie je vhodné použiť ihneď po výplňových materiáloch – kyselina hyalurónová alebo po botulotoxíne.
  • Minimálny odstup má byť 4 týždne.
  • Ideálne je zvoliť opačný postup- ošetrenie rádiofrekvenciou a následne použiť výplňové materiály s kyselinou hyalurónovou.
  • Taktiež nie je možné ošetrovať klientov, ktorý majú aplikovaný akýkoľvek kovový implantát v tvárovej časti.

Kontaktujte nás


Návrat hore