Hydrafacial

Hydrafacial

Procedúra HydraFacial sa stará o pleť od základu. Infúzia antioxidantov, peptidov a kyseliny hylaurónovej urobí pocit dokonalej pleti. Toto vortexové ošetrenie ukrýva v sebe komplex šiestich omladzujúcich metód v jednom balíku. 

Indikácie:

-odstraňuje hyperpigmentácie 

-vyhladzuje jemné línie a vrásky

-redukuje kožný maz a rozšírené póry

-odstraňuje akné a hĺbkovo čistí pleť

Priebeh ošetrenia:

Ošetrenie sa začína exfoliáciou, regeneráciou a hydratáciou. Vykonáva sa pomocou špeciálnych nádstavcov. Prvým krokom je exfoliácia – odstránenie odumretých buniek. Pokračujeme chemickým peelingom a hĺbkovým čistením, pričom sa patentovanou technológiou VORTEX vytiahnu mazové zátky z pórov. Nasleduje aplikácia peptidov a špeciálneho roztoku, ktorý perfektne hydratuje pokožku. Na záver sa svetelnou terapiou aktivuje regeneračný proces buniek. Po zákroku je ihneď vidno liečebný, revitalizačný a omladzujúci efekt.

Pozákroková starostlivosť

Po ošetrení môžte ísť do zamestnania alebo do spoločnosti. Odporúčame po zákroku aplikovať na tvár krém s SPF počas 2-3 dní. Zároveň sa neodporúča niekoľko dní slnenie alebo solárium. Ošetrenie sa odporúča opakovať 4-6 krát. Ideálne 1 krát mesačne. Pri problémovej pleti (akné, hyperpigmnetácie)  sa odporúča opakovať 3 ošetrenia 1x týždenne.

ROZDELENIE PROCEDÚR – TVÁR

  1. Hydrafacial CLASSIC (BEZ PEPTIDOV) – 70 eur (45 min)
  2. Hydrafacial PLATINUM (JEDEN PEPTID, LED TERAPIA) – 85 eur (45 min)
  3. Hydrafacial JLO (JLO PEPTID, LED TERAPIA) – 95 eur (45 min)
  4. Hydrafacial EXCLUSIVE (DVA PEPTIDY, LED TERAPIA,  LYMFODRENÁŽ) – 110 eur (60 min)

Ošetrenie zvyšuje pevnosť a pružnosť kože, zjemňuje začínajúce vrásky. Je vhodné pred akýmkoľvek ďalším estetickým zákrokom. Nie je potrebný žiaden čas na hojenie. Obrovskou výhodou je, že nedochádza k traumatizácii pokožky ako pri mechanickom  ručnom čistení. Ošetrenie je úplne neinvazívne, totálne bez bolesti a veľmi príjemné.

Ošetrenie HydraFacial je možné doplniť o:

LED svetelnú terapiu
– Modrým svetlom, ktoré ničí baktérie spôsobujúce akné a lieči mastnú, pórovitú  pleť.
– Červeným svetlom, ktoré podporuje vstrebávanie výživných peptidov do pokožky.

Lymfatická liečba 

Odstraňuje toxické nánosy
Detoxikuje
Znižuje tvorbu zápalov
Optimalizuje zdravotný stav pokožky

Bioaktívne peptidy

Britenol– obsahuje arbutín, ktorý znižuje produkciu melanínu. Peptid s extraktom medvedice  lekárskej, ktorý má bieliace účinky spolu s vitamínom C je výborný na liečbu nežiadúcich pigmentácii. 

Regen GF– PRVÝ RASTOVÝ FAKTOR NA SVETE! Obsahuje patentovaná zmes peptidov  napodobňujúci rastový faktor novej generácie, ktorý zvyšuje produkciu elastínu a kolagénu, lieči zápaly, veľmi rýchlo obnovuje kožu a poskytuje hydratáciu, čím zjemňuje línie vrások. 

Nassif MD– tento patentovaný koktail prísad, vrátane kyseliny hyalurónovej, glukánu a betaínu, hydratuje, opravuje, omladzuje a chráni vašu pokožku, pričom obnovuje pevnosť, žiarivosť a rieši známky starnutia. Zložením je ideálny pre suchú, hrubú alebo namáhanú pleť. Poškodenú, popálenú, ale aj postihnutú ekzémami a dermatitídami.

Kontaktujte nás


Návrat hore