Omlaďte svoju pokožku s BBL a MOXI v SK Clinic v Trebišove

V SK Clinic v Trebišove na Slovensku s veľkým nadšením ponúkame najmodernejšie anti-aging ošetrenia s využitím exkluzívnych zariadení BBL (BroadBand Light) a MOXI od spoločnosti Sciton. Ako jediná klinika na Slovensku s týmito pokročilými technológiami poskytujeme bezkonkurenčné služby omladenia pokožky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť mladistvý a žiarivý vzhľad.

Sila skrytá v BBL a MOXI

BroadBand Light (BBL): Technológia BBL (BroadBand Light) reprezentuje revolúciu v terapii intenzívnym pulzným svetlom (IPL). Táto metóda využíva vysoko intenzívne pulzné svetlo na cielenie rôznych kožných problémov, vrátane poškodenia slnkom, stareckých škvŕn, ružovky (rosacea) a akné. Systém BBL ešte viac zvyšuje efektivitu liečby prostredníctvom poskytovania rýchlejších a výraznejších výsledkov s lepším komfortom a minimalizovaným obdobia rekonvalescencie.

MOXI: MOXI je neablatívna laserová procedúra, ktorá sa zameriava na skoré príznaky poškodenia slnkom a starnutia. Využíva vlnovú dĺžku 1927 nm na jemné zahrievanie vody v bunkách pokožky, čo podporuje jej prirodzené hojenie a regeneráciu. Tento rýchly zákrok trvajúci 8-10 minút je vhodný pre všetky typy pokožky a možno ho vykonávať počas celého roka, čo ho robí vynikajúcou voľbou pre udržiavanie mladistvej pokožky s minimálnym nepohodlím a rekonvalescenciou.

Odporúčania celebrít: Tajomstvo krásy Kim Kardashianovej

Celebrity ako Kim Kardashian si obľúbili ošetrenia BBL a MOXI kvôli ich pozoruhodným výsledkom. Kim Kardashian, známa svojou bezchybnou pokožkou, zdieľala svoje pozitívne skúsenosti s týmito ošetreniami na sociálnych sieťach, kde chválila ich účinnosť pri odstraňovaní slnečných škvŕn a omladení jej pleti. Podľa Kardashianovej je kombinácia ošetrení BBL a MOXI bezbolestná a vyžaduje si minimálne obdobie rekonvalescencie, čo ju robí obľúbenou v jej starostlivosti o pleť (NewBeauty) (Contour Clinique) (Daily Vanity Singapore).

Odborný názor Dr. Dancovej

Dr. Dancová, naša vedúca špecialistka v SK Clinic, je silnou zástankyňou kombinácie BBL a MOXI. Tvrdí: „Kombinácia BBL a MOXI poskytuje bezkonkurenčné omladenie pokožky. Pacienti sú pravidelne ohromení hladšou, čistejšou a mladšie vyzerajúcou pokožkou, ktorú vďaka týmto procedúram dosiahnu.

Výhody BBL a MOXI

  1. Účinné pri rôznych kožných problémoch: BBL môže liečiť širokú škálu kožných problémov vrátane pigmentácie, slnečných škvŕn, vaskulárnych lézií a akné. MOXI je ideálny na prevenciu a riešenie skorých príznakov starnutia.
  2. Minimálne obdobie rekonvalescencie: Oba postupy sú navrhnuté tak, aby boli rýchle a pohodlné, čo vám umožní okamžite sa vrátiť k vašim dennodenným aktivitám.
  3. Ošetrenia počas celého roka: MOXI možno vykonať kedykoľvek v roku na akomkoľvek type pokožky, na rozdiel od niektorých laserov, ktoré vyžadujú vyhýbanie sa slnku.

Pre viac informácií o ošetreniach BBL a MOXI navštívte našu webovú stránku https://skclinic.sk/sluzby/bbl-moxi/ už dnes a objednajte si konzultáciu s Dr. Dancovou. Zažite budúcnosť omladenia pokožky a pripojte sa k mnohým spokojným pacientom, vrátane celebrít ako Kim Kardashian, ktoré s dôverou využívajú tieto ošetrenia pri svojej starostlivosti. o pleť.

Návrat hore