mJoule BBL® & MOXI™

Pred a po

Naša pokožka prechádza vekom rôznymi zmenami, ako je vznik jemných vrások, pigmentových škvŕn a strata pevnosti. Vďaka pokrokom v dermatologickej liečbe máme prístup k účinným riešeniam, ktoré nám môžu pomôcť udržať si mladistvý vzhľad.

Ošetrenia BBL(Broad band Light)  a Moxi poskytuje najlepšie ošetrenie širokého spektra problémov pokožky : akné, pigmentácia, starecké škvrny, pavúčie žilky, začervenanie, rosacea , jazvy po akné.

BBL – širokopásmová svetelná terapia, bežne známa ako BBL, využíva pokročilú svetelnú technológiu zameranú na špecifické problémy pokožky a stimuláciu prirodzenej liečebnej reakcie tela. Tento neinvazívny postup dodáva pokožke svetelné impulzy, čím podporuje tvorbu kolagénu a zlepšuje rôzne aspekty zdravia pokožky.

Výhody BBL

 • Omladenie pleti:
  Procedúry BBL sú dosť účinné pri podpore syntézy kolagénu, čo pomáha minimalizovať výskyt jemných vrások. BBL podporuje mladistvú a revitalizovanú pleť tým, že podporuje vývoj nových, zdravých kožných buniek.
 • Zníženie problémov s pigmentáciou:
  Škvrny od slnka, starecké škvrny a iné problémy s pigmentáciou môžu výrazne ovplyvniť vzhľad pokožky. BBL sa zameriava na tieto pigmentované oblasti, odbúrava prebytočný melanín a obnovuje rovnomernejší tón pleti.
 • Zlepšenie štruktúry pokožky:
  Nerovnomerná štruktúra pokožky môže spôsobiť, že pokožka bude matná a stará. Ošetrenia BBL podporujú vzhľad hladšej a jemnejšej pokožky riešením problémov, ako sú drsnosť, zjazvenie a rozšírené póry.
 • Stimulácia kolagénom:
  Esenciálny proteín kolagén pomáha udržiavať pokožku napnutú a pružnú. Ošetrenia BBL pomáhajú stimulovať produkciu kolagénu, výsledkom čoho je pevnejšia a  pružnejšia pokožka.

Moxi ošetrenia sú formou neinvazívnej laserovej terapie určenej na revitalizáciu a omladenie pokožky. Toto inovatívne ošetrenie jemne obnovuje vonkajšiu vrstvu pokožky, zvýrazňuje jej tón a textúru a zároveň rieši nepravidelnosti pigmentácie a zlepšuje celkový jas.

Výhody Moxi

 • Neinvazívne omladenie:
  Ošetrenia Moxi ponúka neinvazívnu alternatívu k tradičným ablačným laserovým zákrokom. Jemná laserová technológia obnovuje povrch pokožky bez toho, aby spôsobovala výrazné nepohodlie alebo vyžadovala zdĺhavú rekonvalescenciu.
 • Vylepšený tón a čistota pleti:
  Ošetrenia Moxi sa zameriavajú na problémy s pigmentáciou a nerovnomerný tón pleti, čo vedie k vyváženejšej pleti. Laserová energia precízne rozkladá prebytočný pigment a odhaľuje jasnejšiu a žiarivejšiu pokožku.
 • Minimálna rekonvalescencia:
  Na rozdiel od invazívnejších postupov liečba Moxi zvyčajne zahŕňa minimálnu rekonvalescenciu.

Spoločne Moxi a BBL HERO prinášajú synergický punc žiarivej obnovy pleti:

 • Ošetrenie veľkých plôch za pár minút.
 • Pohodlné ošetrenie, dobre tolerované (s anestetickým krémom pre Moxi)
 • Jednoduchá následná starostlivosť: nevystavujte sa slnku a používajte opaľovací krém
 • Make-up je možné aplikovať 24 hodín po ošetrení.

Kombinácia BBL A MOXI

MOXI™ a BBL™ HERO sa dajú perfektne spárovať pre výborné výsledky pre vašu tvár aj vaše telo. Moxi prináša tonálne a textúrne vylepšenia vašej tváre, krku, hrudníka a rúk pomocou jemného, ​​neablatívneho lasera na zjemnenie tónu a textúry vašej pokožky.

Moxi dodáva frakcionovanú laserovú energiu na vytvorenie mikrokoagulačných zón, ktoré potom telo opravuje a nahrádza poškodené bunky čerstvými novými. BBL HERO je najvýkonnejšie IPL zariadenie na svete na súčasnom trhu a predstavuje najrýchlejší spôsob liečby pigmentových škvŕn, poškodenia slnkom, začervenania, pavúčích žiliek, rosacey a stareckých škvŕn – kdekoľvek na vašom tele.

Priebeh zákroku

Zákrok trvá individuálne približne 30 minút. Na koži zostáva jemné začervenanie,  ošetrenie je  100% rovnomerne, čím získate 100% dokonalú pleť. Počas ošetrenia sa na tvár aplikuje intenzívne pulzné svetlo, ktoré spôsobí mierne začervenanie, jemnú pálivosť 1 deň.

Vďaka sade vymeniteľných filtrov a adaptérov je možné počas jednej procedúry odstrániť z pokožky všetky nedokonalosti. Jeho obrovskou výhodou je 2x silnejšie chladenie pokožky kryštálom a práve to robí BBL HERO dobre tolerovanou procedúrou.

Pozákroková starostlivosť

Pokožku čistite dvakrát denne vlažnou vodou a jemným čistiacim prostriedkom, začnite ráno po ošetrení.  Ošetrenú oblasť nedrhnite, nepoužívajte exfoliant alebo kefku. Hydratačný krém nanášajte čistými rukami na ošetrovanú oblasť a znova aplikujte vždy, keď je vaša pokožka suchá. NEPOUŽÍVAJTE žiadne iné produkty, ktoré neboli inštruované vašim lekárom – napr. esenciálne oleje, kokosový olej atď.

Opaľovací krém s UVA a UVB ochranou – SPF 50 je NUTNOSŤ. Mal by sa používať denne, počnúc ošetrujúcim dňom a pokračovať dôsledne až 3 mesiace po zákroku. Počas pobytu na slnku sa uistite, že ste dôkladne nakrémovaná/ý. Krém nanášajte každé dve hodiny. Aspoň 1-2 mesiace po ošetrení sa vyhýbajte slnku a dovolenke.

Kontraindikácie:

 • tehotné a dojčiace ženy
 • herpes simplex/labialis
 • klienti, ktorí užívajú fotosenzibilačné lieky
 • anamnéza rakoviny kože (jedine po schválení od svojho ošetrujúceho lekára)
 • zápalové alebo kožné ochorenie v ošetrovanej oblasti
 • pobyt v soláriu
 • samoopaľovacie prípravky (minimálne 2 týždne pred ošetrením),
 • pobyt na slnku v ošetrovanej oblasti minimálne 3-4 týždne týždne pred ošetrením
 • zdravotný stav, ktorý môže ovplyvniť hojenie imunitné ochorenia

Kontaktujte nás


Návrat hore