Omladenie na počkanie – BBL® , MOXI™, Forever Young

Omladenie na počkanie - BBL® , MOXI™, Forever Young

Pred a po

Naša pokožka prechádza vekom rôznymi zmenami, ako je vznik jemných vrások, pigmentových škvŕn a strata pevnosti. Vďaka pokrokom v dermatologickej liečbe máme prístup k účinným riešeniam, ktoré nám môžu pomôcť udržať si mladistvý vzhľad.

Ošetrenia BBL(Broad band Light)  a Moxi poskytuje najlepšie ošetrenie širokého spektra problémov pokožky : akné, pigmentácia, starecké škvrny, pavúčie žilky, začervenanie, rosacea , jazvy po akné.

BBL – širokopásmová svetelná terapia, bežne známa ako BBL, využíva pokročilú svetelnú technológiu zameranú na špecifické problémy pokožky a stimuláciu prirodzenej liečebnej reakcie tela. Tento neinvazívny postup dodáva pokožke svetelné impulzy, čím podporuje tvorbu kolagénu a zlepšuje rôzne aspekty zdravia pokožky.

Výhody BBL

 • Omladenie pleti:
  Procedúry BBL sú dosť účinné pri podpore syntézy kolagénu, čo pomáha minimalizovať výskyt jemných vrások. BBL podporuje mladistvú a revitalizovanú pleť tým, že podporuje vývoj nových, zdravých kožných buniek.
 • Zníženie problémov s pigmentáciou:
  Škvrny od slnka, starecké škvrny a iné problémy s pigmentáciou môžu výrazne ovplyvniť vzhľad pokožky. BBL sa zameriava na tieto pigmentované oblasti, odbúrava prebytočný melanín a obnovuje rovnomernejší tón pleti.
 • Zlepšenie štruktúry pokožky:
  Nerovnomerná štruktúra pokožky môže spôsobiť, že pokožka bude matná a stará. Ošetrenia BBL podporujú vzhľad hladšej a jemnejšej pokožky riešením problémov, ako sú drsnosť, zjazvenie a rozšírené póry.
 • Stimulácia kolagénom:
  Esenciálny proteín-kolagén pomáha udržiavať pokožku napnutú a pružnú. Ošetrenia BBL pomáhajú stimulovať produkciu kolagénu, výsledkom čoho je pevnejšia a  pružnejšia pokožka.

Moxi ošetrenia sú formou neinvazívnej laserovej terapie určenej na revitalizáciu a omladenie pokožky. Toto inovatívne ošetrenie jemne obnovuje vonkajšiu vrstvu pokožky, zvýrazňuje jej tón a textúru a zároveň rieši nepravidelnosti pigmentácie a zlepšuje celkový jas.

Výhody Moxi

 • Neinvazívne omladenie:
  Ošetrenia Moxi ponúka neinvazívnu alternatívu k tradičným ablačným laserovým zákrokom. Jemná laserová technológia obnovuje povrch pokožky bez toho, aby spôsobovala výrazné nepohodlie alebo vyžadovala zdĺhavú rekonvalescenciu.
 • Vylepšený tón a čistota pleti:
  Ošetrenia Moxi sa zameriavajú na problémy s pigmentáciou a nerovnomerný tón pleti, čo vedie k vyváženejšej pleti. Laserová energia precízne rozkladá prebytočný pigment a odhaľuje jasnejšiu a žiarivejšiu pokožku.
 • Minimálna rekonvalescencia:
  Na rozdiel od invazívnejších postupov liečba Moxi zvyčajne zahŕňa minimálnu rekonvalescenciu.

Spoločne Moxi a BBL HERO prinášajú synergický punc žiarivej obnovy pleti:

 • Ošetrenie veľkých plôch za pár minút.
 • Pohodlné ošetrenie, dobre tolerované (s anestetickým krémom pre Moxi).
 • Jednoduchá následná starostlivosť: nevystavujte sa slnku a používajte opaľovací krém-SPF 50.
 • Make-up je možné aplikovať 24 hodín po ošetrení.

Kombinácia BBL A MOXI

Ošetrenie MOXI™ a BBL™ HERO sa dajú perfektne skombinovať. Výsledkom je krásna a žiarivá pleť.

Moxi dodáva frakcionovanú laserovú energiu na vytvorenie mikrokoagulačných zón. Poškodené bunky potom telo nahrádza novými čerstvými bunkami kože. BBL HERO je najvýkonnejšie IPL zariadenie na svete na súčasnom trhu a predstavuje najrýchlejší spôsob liečby pigmentových škvŕn, poškodenia slnkom, začervenania, pavúčích žiliek, rosacey a stareckých škvŕn – kdekoľvek na vašom tele.

Priebeh zákroku

Zákrok trvá individuálne približne 30 minút. Na koži zostáva jemné začervenanie,  ošetrenie je  100% rovnomerné, čím získate 100% dokonalú pleť. Počas ošetrenia sa na tvár aplikuje intenzívne pulzné svetlo, ktoré spôsobí mierne začervenanie a jemnú pálivosť 1 deň.

Vďaka sade vymeniteľných filtrov a adaptérov je možné počas jednej procedúry odstrániť z pokožky všetky nedokonalosti. Jeho obrovskou výhodou je 2x silnejšie chladenie pokožky kryštálom a práve to robí BBL HERO dobre tolerovanou procedúrou.

Pozákroková starostlivosť

Pokožku čistite dvakrát denne vlažnou vodou a jemným čistiacim prostriedkom, začnite ráno po ošetrení.  Ošetrenú oblasť nedrhnite, nepoužívajte exfoliant alebo kefku. Hydratačný krém nanášajte čistými rukami na ošetrovanú oblasť a znova aplikujte vždy, keď je vaša pokožka suchá. NEPOUŽÍVAJTE žiadne iné produkty, ktoré neboli inštruované vašim lekárom – napr. esenciálne oleje, kokosový olej atď.

Opaľovací krém s UVA a UVB ochranou – SPF 50 je NUTNOSŤ. Mal by sa používať denne, počnúc ošetrujúcim dňom a pokračovať dôsledne až 3 mesiace po zákroku. Počas pobytu na slnku sa uistite, že ste dôkladne nakrémovaná/ý. Krém nanášajte každé dve hodiny. Aspoň 1-2 mesiace po ošetrení sa vyhýbajte slnku a dovolenke.

Kontraindikácie:

 • tehotné a dojčiace ženy
 • herpes simplex/labialis
 • klienti, ktorí užívajú fotosenzibilné lieky
 • anamnéza rakoviny kože (jedine po schválení od svojho ošetrujúceho lekára)
 • zápalové alebo kožné ochorenie v ošetrovanej oblasti
 • pobyt v soláriu
 • samoopaľovacie prípravky vynechať minimálne 2 týždne pred ošetrením
 • opaľovanie ošetrovanej oblasti vynechať minimálne 3-4 týždne pred ošetrením
 • zdravotný stav, ktorý môže ovplyvniť hojenie imunitné ochorenia

Vážený klient,

S potešením oznamujeme, že SK Clinic teraz ponúka revolučné ošetrenie Forever Young BBL™ od Sciton! Ako jediná klinika na Slovensku vybavená touto špičkovou technológiou sme nadšení, že vám môžeme poskytnúť najmodernejšie riešenie na udržanie a obnovenie mladistvej pleti.

Čo je Forever Young BBL™?

Forever Young BBL™ (BroadBand Light) je prelomové, neinvazívne ošetrenie určené na omladenie pokožky na molekulárnej úrovni. Táto pokročilá terapia využíva svetelnú energiu na zacielenie a nápravu rôznych kožných stavov, ako je poškodenie slnkom, starecké škvrny, rosacea a žilky na tvári, a zároveň poskytuje významné výhody proti starnutiu.

Ako Forever Young BBL™ Obnovuje Tvorbu Kolagénu a Zastavuje Starnutie na Bunkovej Úrovni

Forever Young BBL™ je revolučné ošetrenie, ktoré sa zameriava na omladenie pokožky pomocou BroadBand Light (BBL) technológie. Toto ošetrenie využíva intenzívne pulzné svetlo na cielenie hlbších vrstiev pokožky, čo má niekoľko dôležitých účinkov na obnovu pokožky a spomalenie starnutia:

 1. Stimulácia Produkcie Kolagénu a Elastínu:
  • BBL technológia preniká do hlbších vrstiev pokožky, kde jemne zohrieva tkanivo.
  • Toto teplo stimuluje fibroblasty, ktoré sú zodpovedné za produkciu kolagénu a elastínu.
  • Zvýšená produkcia kolagénu a elastínu vedie k pevnejšej, pružnejšej a mladistvo vyzerajúcej pokožke.
 2. Zmena Expresie Génov:
  • Klinické štúdie, vrátane výskumu zo Stanfordovej univerzity, ukázali, že Forever Young BBL™ môže zmeniť expresiu génov spojených so starnutím.
  • Zmena expresie génov znamená, že bunky pokožky sa začnú správať ako mladšie bunky.
  • Tento proces podporuje obnovu a regeneráciu pokožky na molekulárnej úrovni, čím sa znižujú viditeľné známky starnutia.
 3. Reparácia Poškodení Pokožky:
  • BBL svetlo zacieluje a rozkladá pigmenty spôsobené slnečným žiarením, stareckými škvrnami a ďalšími formami hyperpigmentácie.
  • Tým sa zlepšuje celkový tón a textúra pokožky, čo prispieva k jej mladistvému vzhľadu.
 4. Prevencia Starnutia:
  • Pravidelné ošetrenia Forever Young BBL™ môžu výrazne spomaliť proces starnutia pokožky.
  • Klinické štúdie ukázali, že dôsledné používanie tejto technológie môže spôsobiť, že pacienti budú vyzerať až o 10 rokov mladší, než je ich skutočný vek.

Kľúčové Výhody Forever Young BBL™:

 • Komplexné omladenie pleti: Toto ošetrenie rieši širokú škálu kožných problémov, vrátane poškodenia slnkom, stareckých škvŕn a začervenania, vďaka čomu bude vaša pleť vyzerať jasnejšie a mladšie.
 • Proti starnutiu na molekulárnej úrovni: Klinické štúdie, vrátane výskumu zo Stanfordovej univerzity, ukázali, že Forever Young BBL™ môže zmeniť expresiu génov spojených so starnutím, čím sa vaše kožné bunky správajú mladšie. Tvorba kolagénu a elastínu je podporovaná, čo vedie k pevnejšej a pružnejšej pokožke.
 • Overené dlhodobé výsledky: Pravidelné ošetrenia, zvyčajne odporúčané 3 až 4-krát ročne, môžu výrazne spomaliť proces starnutia. Štúdie ukázali, že dôsledné používanie Forever Young BBL™ môže spôsobiť, že pacienti budú vyzerať až o 10 rokov mladší, než je ich skutočný vek.
 • Neinvazívny bez prestojov: Tento rýchly a bezbolestný postup vám umožní vrátiť sa k vašim každodenným aktivitám ihneď po každom sedení, čo z neho robí pohodlnú voľbu pre zaneprázdnený životný štýl.
 • Vhodné pre všetky vekové kategórie: Či už si chcete zachovať mladistvú pokožku alebo zvrátiť známky starnutia, Forever Young BBL™ je účinný pre jednotlivcov všetkých vekových kategórií a možno ho použiť na rôzne časti tela vrátane tváre, krku, hrudníka a rúk.

Prečo si vybrať nás?

 • Exkluzívna technológia: Sme jediná klinika na Slovensku, ktorá ponúka túto pokročilú liečbu.
 • Odborná starostlivosť: Náš tím vysoko vyškolených odborníkov prispôsobí ošetrenie vašim jedinečným potrebám a cieľom vašej pleti.
 • Klinicky overené výsledky: Užite si výhody liečby podloženej rozsiahlym klinickým výskumom a preukázanou účinnosťou.

Ste pripravení vyzerať navždy mlado?

Nepremeškajte príležitosť vrátiť čas na vašej pokožke. Objednajte si konzultáciu ešte dnes a zažite transformačnú silu Forever Young BBL™.

Tešíme sa, že vám pomôžeme dosiahnuť nadčasovú krásu!

Klinické štúdie

Obľúbené ošetrenie Kim Kardashian BBL od Scitonu

Videá

Názory našich klientiek

Kontaktujte nás


Návrat hore