EmFace®

Pred a po

EMFACE je revolúcia v ošetreniach tváre.


EMFACE od BTL je prvé zariadenie na trhu, ktoré využíva simultánnu aplikáciu oboch synchronizovaných energií RF( rádiofrekvencie) a HIFES TM (High Intensity Focused Electrical Stimulation). Rádiofrekvencia remodeluje a vyhladzuje pokožku zahrievaním dermis a zvyšuje hladinu kolagénových a elastínových vláken. Technológia HIFES TM  obnovuje a zvyšuje podporu tkanív tváre selektívnym sťahovaním svalov a zvyšovaním hustoty a kvality svalovej kontraktúry. EMFACE vytvára za 20 minút 75000 elektrických impulzov, ktoré smerujú do mimických svalov.

Konečným výsledkom je menej vrások a vyššíí lifting tváre, prirodzene bez ihiel. 

Najlepšie zo všetkého je, že EMFACE ošetrí celú tvár len za 20 minút.

Táto jedinečná metóda omladenia je schválená americkou Food and Drug Agency/FDA/ ako uznaný spôsob zlepšenia kvality pokožky a spevnenia svalov v oblasti čela a líc.

Procedúra je úplne neinvazívna.

Priebeh zákroku

Pred ošetrením nalepíme na dôkladne vyčistenú tvár ( u pánov je nutné oholiť sa) 3 elektródy ( na líca a čelo), ktoré počas 20 minutového ošetrenia pôsobia na kožu a príslušné svalové partie. Klient pritom pociťuje teplo a jemné svalové kontrakcie. Teplom sa spúšťa proces produkcie kolagénu a elastínu. Jemné svalové kontrakcie pôsobia na svaly líc a čela, a tým sa zvyšuje tonus mimických svalov, čo vedie k liftingu bez ihiel a skalpela. 

Emface podvihne obočie -výsledkom je browlift, zjemní vrásky na čele, zlepší kvalitu kože tým, že zvýši množstvo kolagénových a elastínových vláken. Zároveň pri stimulácii svalov líc dochádza k liftingu v oblasti líčok a k zvýrazneniu kontúr v oblasti sánky . K liftingu dochádza aj v oblasti tzv. “syslíkov” čo je veľmi častý stav, ktorý klientky požadujú vyriešiť.

Výsledky ošetrenia sú viditeľné už po prvom ošetrení.

Pre dosiahnutie optimálného efektu sa odporúča absolvovať 4 – 6 ošetrení. Interval medzi jednotlivými ošetreniami je od 5-14 dní. Po 6 mesiacoch od  liečby sa odporúča jedno udržiavacie sedenie.

Príprava klienta a samotný zákroku trvá približne 30 minút.

Indikácie

  •  redukcia vrások
  •  zvýšenie svalového tonusu
  •  zvýšenie svalovej hustoty
  •  lifting v oblasti líc, sánky,čela
  •  dvojnásobná produkcia elastínu
  •  zvýšenie množstva kolagénu

Procedúra nie je vhodná:

– pre ľudí s kovovým implantátom v oblasti tváre a krku
– pre ľudí s akútnym zápalom v ošetrovanej oblasti
– s infekciou herpes simplex/labialis
– s poruchou zrážanlivosti krvi
– pre onkologických pacientov
– pre pacientov s poruchou zrážanlivosti krvi
– pre diabetikov
– pre tehotné a dojčiace ženy

Kontaktujte nás


Návrat hore